ה.ב בטיחות - הדרכות בטיחות בעבודה

הדרכות בטיחות

שמירה על רמת תפעול גבוהה בכל סוג של ארגון הינה משמעותית להצלחתו בתחומו. אך חשוב יהיה לזכור כי על מנת להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר בעבודתכם, קיומן של הדרכות בטיחות בעבודה הינה חיונית ומחויבת על פי חוק . על מנת לסייע בשמירה על רמת בטיחות גבוהה חברת ה.ב. בטיחות מעמידה בפניכם את כל המידע הנחוץ בהעברת הדרכת בטיחות שיעזרו בשמירה על בריאותם של העובדים ועל שלמות ותקינות של הציוד אשר נמצא בשימוש העובד .

סדנת בטיחות למנהלים

סדנת בטיחות למנהלים

...

בטיחות במשרד

בטיחות במשרד

סביבת העבודה המשרדית טומנת בחובה סיכונים רבים, בין הסיכונים ניתן למנות: סיכוני נפילות. החלקות ומעידו...

בטיחות במעבדות

בטיחות במעבדות

הדרכות בטיחות במעבדות כוללת חדשנות והצגת המאפיינים העדכניים על פי הדרישות לבטיחותם ובריאותם התעסוקתי...

בטיחות אש

בטיחות אש

סיכון האש נמצא בכל מקום ובכל זמן (all around risk), לכן חשוב לנהלו הן מבחינת ידע והן מבחינת אמצעים ו...

בטיחות במחסנים

בטיחות במחסנים

מרכזים לוגיסטיים מהווים נקודת מפגש מסוכנת בין האדם, ציוד ותנועת כלי רכב. בחברת ה.ב בטיחות שמים דגש ר...

בטיחות בחשמל

בטיחות בחשמל

החשמל מקיף אותנו בבית ובעבודה. הוא מהווה סיכון גדול בשל העובדה שהעובדים אינם חשים בו ומודעים לקיומו ...

בטיחות בעבודה חמה

בטיחות בעבודה חמה

כל עבודה המייצרת חום גבוה, גיצים או ניצוצות מוגדרת כעבודה חמה, כמו למשל: ריתוך, הלחמה, חיתוך מתכות ו...

בטיחות כלים מטלטלים

בטיחות כלים מטלטלים

הדרכת בטיחות עם כלים מטלטלים, כלי עבודה מטלטלים הם כלים ניידים, שניתן לשאת אותם ממקום למקום – כלים י...

בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים

בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים

חומרים מסוכנים הם מוצקים, נוזלים או גזים אשר עשויים להזיק. הסכנה בחומרים אלו נובעת מתכונותיהם כמו דל...

הדרכת איכות סביבה

הדרכת איכות סביבה

בשנים האחרונות, עם הגברת המודעות והצורך בקידום העשייה בנושאי איכות הסביבה ופיתוח בר קיימא, מוקמות יח...

הדרכות בטיחות מקצועיות בהתאמה לכל ארגון

אין ספק כי בטיחות בעבודה הינה משמעותית להמשך התנהלות תקינה ויעילה. על מנת להפוך את הארגון שלכם למקום בטוח עבור כל אדם, חשוב יהיה לוודא כי העובדים שלכם עובדים הדרכות בטיחות ובכללם הדרכות ייעודיות מוכוונות ע"פ תחומי עיסוק . זכרו כי העובדים שלכם מחויבים על פי חוק לעבור הדרכות בטיחות  אלו אשר מותאמות למקום העבודה ולסביבת העבודה ותחום עיסוק העובד. חברת ה.ב. בטיחות תסייע ביצירת ההדרכות הרלוונטיות לכם, זאת הן מבחינת השפה הארגונית, תחומי העיסוק שלכם והסיכונים השונים אשר עומדים בפני העובדים בארגון.

בנייתה של הדרכת בטיחות לעובדים מתחילה בהיכרות ראשונית ומעמיקה של חברת ה.ב. בטיחות עם צרכי הלקוח השטח ועם עובדי הארגון. לאחר האפיון תיבנה תכנית בהתאמה מדויקת לצרכי הבטיחות של הארגון שלכם אשר לה מטרה מדויקת – מזעור נזקים בארגון תוך כדי מקסום של פוטנציאל הייצור שלכם מבלי לרדת ברמת האיכות של המוצר ובכך תסייע גם בשמירת בריאותם של העובדים וירדה בימי היעדרות כתוצאה מתאונות עבודה .

הדרכות בטיחות – להפוך את סביבת העבודה למקום הכי בטוח

מקום עבודתו של האדם, הינו מבצרו השני. ועל כן שמירה על בטיחותו חייבת להיות בראש סדר היום. הפיכתה של סביבת העבודה למקום בטוח אינה משימה פשוטה, אך תהיה משתלמת בהחלט. חברת ה.ב. בטיחות עומדת מוכנה לכל מצב ותסייע לכם ולעובדים שלכם להתנהל בצורה בטוחה גם בסביבה עתירת סיכונים. הבטיחו את היכולת של כל עובד להתנהל בצורה בטוחה בעבודתו ובקרו באתר שלנו לקבלת פרטים נוספים בנושא.הדרכת בטיחות בעבודה מטעם "ה.ב בטיחות" מועברת על ידי מדריכים מנוסים בעולם הבטיחות ומובילים בתחום ההדרכה ומתאפיינת בחדשנות, מקצועיות ורמת תפעול וארגון גבוהים.

חברתנו, "ה.ב בטיחות" הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ בתחום הדרכות בטיחות בעבודה ומלווה את הארגונים הגדולים ביותר במשק הישראלי.

אנו ב"ה.ב בטיחות" מאמינים כי הדרכת בטיחות בעבודה צריכה להיבנות ולהתאים במיוחד עבור האוכלוסייה המודרכת מבחינת שפה ארגונית ועיצובית, מקרי אירוע רלוונטיים ותמונות מסביבת העבודה.

לשם כך, אנו ב"ה.ב בטיחות" מציעים הדרכות בטיחות המורכבת מתהליך אפיון ובניה על ידי מפתחי הדרכת בטיחות ואנשי מקצוע בבטיחות אשר יבנו מערך הדרכות אפקטיבי ביותר עבור עובדיכם.

הדרכות הבטיחות מעוגנות בחוק ומהווים כלי יעיל ביותר למניעת תאונות עבודה ונזקים כלכליים ולשמירה על בריאות העובדים ולכן יש חשיבות רבה ואף חובה לקיימם בחברות, ארגונים ומפעלים.

הדרכת בטיחות לעובדים – בין שירותינו :

הדרכת בטיחות בעבודה לעובדים באופן מקצועי – עובדי אחזקה, מעבדות, מחסנאים, הדרכת בטיחות לעובד חדש, בטיחות בעבודה במשרד ועוד…
אנו נשמח להציע לארגונכם את הפתרון ההדרכתי המתאים ביותר עבורכם.

רמת התפעול שלכם אולי מצוינת, מאידך, אם מדובר בעובד אחר שנמצא תחתיכם, הדברים יכולים להשתבש בקלות.

במאמר הבא נדון אודות הדרכות בטיחות לעובדים. חברת ה.ב בטיחות – המומחים בנושאי בטיחות במקום עבודה, תעמיד בפניכם את כל המידע שיעזור לכם איך לשמור על סביבת עבודה בטוחה  ותקינה.  העובדים הם לב הארגון ולכן, החברה מחויבת להדריך אותם על מנת ליצור סביבת עבודה בטוחה יותר , תוך שיפור מתמיד בנושא הבטיחות  .

חשיבות הדרכת בטיחות לעובדים

רוצים למנוע נזקים בנפש ובכלכלה? חברת ה.ב בטיחות מספקת מערך מקיף של בטיחות לחברתכם מעבר להשתלמויות הרגילות – זכרו! בטיחות היא מעל לכל.

הדרכת בטיחות לעובדים – עובדים בטוח בסביבה בטוחה

בסיכומו של דבר, כאשר מדברים על הדרכות בטיחות, חברת ה.ב בטיחות מאפשרת לכם שקט נפשי גם לאחר שעות העבודה. מבין כל המטלות שיש לכם – מנהלים –  הגיע הזמן ללכת לישון בראש שקט יותר ובפרט אם הארגון שלכם פועל 24/7.

אחרי הכול, עובדים שמרגישים בטוחים, פועלים בצורה בטוחה וכך שומרים על עצמם ועל הסובבים אותם בקלות רבה.

ה. ב בטיחות – מוכנים מראש לכל תרחיש ועוזרים לעובדים שלכם להבין איך להתנהל בסביבה בטוחה ובהתחשב בכל הסיכונים שכבר קיימים בשטח.

למידע נוסף, הדרכות במגוון נושאים ושאלות נוספות- בקרו באתר שלנו ותנו לנו לחשוף בפניכם את הנושאים אשר ישפרו את ההתנהלות הבטיחותית של העובדים שלכם בארגון.

לקבלת ייעוץ מקצועי

    ה.ב בטיחות בפייסבוק yt-f

    דברו
    איתנו

    צור קשר