דלג לתוכן דלג לפוטר

לומדות בטיחות

שימוש בלומדות מאפשר לנו להעביר את הידע הנדרש בתחום הבטיחות באופן חווייתי ואטרקטיבי, תוך חיסכון בעלויות ובזמן- כל עובד מבצע את ההדרכה בזמן ובקצב המתאים לו, לא משנה אם הוא במשרד, במפעל או בשטח (כן, אפשר גם במובייל!). באמצעות מערכת ניהול הלמידה שלנו תוכלו לבצע תיעוד ובקרה של ביצועי הלומדים- מי ביצע את הלומדה ומתי וכמובן לאתר את פערי הידע ונקודות התורפה הקיימות אצלכם בארגון.

לומדות מותאמות אישית

אנחנו מאפיינים ומפתחים לומדות בתחום הבטיחות המותאמות במיוחד עבורכם, כולל התכנים, הנראות והמיתוג המיוחדים לכם. תכני הלומדה מאופיינים יחד אתכם בתחילת הפרויקט תוך שילוב טכנולוגיות למידה, הצגת תיאורי מקרה ושחזורי תאונות, סרטונים, מגוון תרגולים אינטראקטיביים ומבדקים.

לומדה מותאמת אישית מאפשרת לכם לקבל את הפתרון המדויק ביותר, שנתפר בדיוק לצורך שלכם! 

לומדת מדף – בטיחות לעובדי משרד

לומדה המיועדת לשמש כריענון בטיחות שנתי המדגישה את חשיבות הגורם האנושי והשפעתו בצמצום אירועי הבטיחות. הלומדה כוללת את הסיכונים המרכזיים עבור עובדים בסביבה משרדית, בהם: החלקות ונפילות, חשמל, אש וחירום וארגונומיה.

  • הלומדה מציגה מגוון תרחישים וכוללת אנימציות ותרגולים אינטראקטיביים לשמירה על מעורבות גבוהה של העובד בתהליך הלמידה.
  • מתאימה לכל מערכת ניהול למידה (LMS) תומכת תקן SCORM הקיימת בארגון.
  • ניתן להשתמש בשרותי מערכת ניהול הלמידה שלנו ו/או לבצע התאמות ספציפיות לארגון בתוספת תשלום.

בהתאם לנוהל משרד התמ"ת ("עקרונות לשימוש בלומדות ובטכנולוגיות מחשוב ומולטימדיה לצורך הדרכת העובדים בתחום הבטיחות") ניתן להעביר ריענון בטיחות לעובד קיים בארגון באמצעות לומדה.

x

צור קשר

    דילוג לתוכן