דלג לתוכן דלג לפוטר

HB SAFETY פתרונות חדשניים לעבודה בגובה: הדרכות מתקדמות ובטיחות מקסימלית

HB SAFETY פתרונות חדשניים לעבודה בגובה: הדרכות מתקדמות ובטיחות מקסימלית
עובדים בגובה? הגיע הזמן להרגיש בטוחים!

H.B. Safety היא חברת הדרכות מובילה בישראל בתחום ההדרכה לעבודה בגובה. אנחנו כאן כדי להבטיח שהעובדים שלכם יהיו מוכנים לכל אתגר, עם ההדרכה המקצועית והמקיפה ביותר. צוות המדריכים שלנו מנוסה, ותיק ומומחה, ויעניק לכם את כל הידע והכלים הדרושים לעבודה בטוחה. ההדרכות שלנו מגוונות ומתאימות לכל רמות הניסיון, החל מעובדים חדשים ועד למקצוענים מנוסים.
יוצאים לדרך.


מהי עבודה בגובה?

 עפ"י משרד העבודה, הגדרת עבודה בגובה פירושה: כל עבודה (כולל גישה למקום עבודה), אשר בגינה עלול עובד ליפול לעומק העולה על 2 מ', כולל עבודה המתבצעת מעל משטח עבודה ללא גידור / מעקה תקני. כמו גם, עבודה המצריכה הטיית גוף האדם ביותר מ – 45 מעלות מעבר לגדר / למעקה של משטח העבודה ועבודה המתבצעת מתוך בימה מתרוממת ניידת, סל להרמת אדם / פיגום ממוכן.

תקנות הבטיחות בעבודה (עבודה בגובה), התשס"ז-2007 קובעות הוראות מחמירות בנוגע לעבודה בגובה, במטרה למנוע תאונות עבודה ולשמור על בטיחותם של העובדים. 

התקנות כוללות:
● חובת הכשרה והדרכה: על מנת שעובדים הנדרשים לבצע עבודה בגובה, יקבלו הדרכה מקצועית ומקיפה.
● ציוד מגן אישי: היכרות עם ציוד מגן אישי תקין ותקני, כגון רתמה, קסדה, נעלי בטיחות ועוד, כולל אופן השימוש בציוד.
● תכנון ועבודה: על העובדים לדעת כיצד לתכנן מראש את העבודה בגובה, תוך התחשבות בכל הסיכונים הכרוכים בה.
● הכרת הציוד: העובדים נדרשים להכיר את ציוד העבודה, כיצד ומתי להשתמש בו באופן המותאם לסוג העבודה בגובה.

עבודה בגובה טומנת בחובה סיכונים ייחודיים וחמורים, ולכן הדרכת עבודה בגובה שונה מהדרכות בטיחות אחרות בכך שהיא נדרשת להיות מקיפה ויסודית יותר, תוך התמקדות בידע מקצועי נרחב, מיומנויות מעשיות ואחריות רבה לכן, התקנות מחייבות להקצות להדרכה זו יום שלם, זמן זה מאפשר העמקה בנושאים חשובים, תרגול מעשי נרחב והקניית ידע ומיומנויות החיוניים לעבודה בטוחה בגובה. 

הנה כמה מהסיבות לכך:
● חוקים ותקנות רבים נוגעים לעבודה בגובה ויש להכירם לעומק.
● ציוד עבודה בגובה הוא ציוד מורכב ורב-גוני ויש ללמוד להשתמש בו בצורה נכונה ובטוחה.
● יש ללמוד ולתרגל טכניקות עבודה מגוונות בעבודה בגובה.
● תחום עבודה בגובה מתפתח כל הזמן, ויש לעדכן את ההדרכה בהתאם לחידושים האחרונים.


בחברת HB שואפים להעניק לעובדים לא רק את הידע הנדרש על פי חוק, אלא גם את המיומנויות הנחוצות לעבודה בגובה, כולל היכרות מעמיקה עם ציוד ואמצעי הגנה.

גמישות בחשיבה. גמישות בגישה. גמישות בפתרונות.
הדרכת עבודה בגובה נועדה להכשיר עובדים לביצוע עבודה בגובה בצורה בטוחה ונכונה תוך הקניית ידע תיאורטי ומעשי רלוונטי. עקב חשיבותו הקריטית של הנושא, אנו פועלים בפריסה ארצית אל מול כל ארגון / חברה / מפעל אשר תואם את ההגדרה לעבודה בגובה.
ALL IN HOUSE היא לא רק סיסמא היא הלך הרוח שלנו, אנו שואפים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב, המקצועי והמהיר ביותר ולכן דואגים לכם ל-ה-כ-ל במקום אחד, בין אם אתם מתארחים אצלנו ובין אם אנחנו אצלכם, נעביר אתכם את כל שלבי ההסמכה לעבודה בגובה, החל מלימוד תיאוריה, לימודים מעשיים ותעודת ההסכמה.


הדרכת עבודה בגובה: מבנה.

1. פותחים בוקר בחיוך: לבחירתכם שתי אפשרויות לקיום ההדרכה, אצלכם ב"מגרש הביתי" או אצלנו במרכז ההדרכה בקריית גת. אם אנחנו נפגשים אצלכם- תתבקשו לדאוג לכל הציוד ההנדסי הדרוש לתרגול מעשי ואנו דואגים לכל ציוד האבטחה: רתמות חבלים, אביזרי מניעת נפילה וכדומה, ואם אתם מתארחים אצלנו –החיוך ונעלי העבודה עליכם ועלינו כל השאר- כולל קפה משובח ועוגיות 😊

2. עד שיעלה עשן לבן: החלק העיוני בכיתה המכסה בין היתר את הנושאים הבאים:
● הערכת סיכונים: זיהוי וסיווג גורמי סיכון בעבודה בגובה.
● ציוד עבודה: הכרת ציוד עבודה בגובה, אופן השימוש בו ותחזוקתו.
● שיטות עבודה בטוחות: טכניקות עבודה בגובה תוך מזעור סיכונים.
● חוקים ותקנות: היכרות עם חוקים ותקנות בתחום עבודה בגובה.

3. יוצאים החוצה: חלקו השני של יום ההדרכה – תרגול מעשי. כל משתתף יתרגל על הכלי איתו הוא עובד בשגרה – סולם, ציוד אבטחה ורתימה, במות הרמה, פיגומים ועוד, בהתאם לצרכי העבודה.
4. בוגרי ההדרכה: כל משתתף מקבל עם סיום ההדרכה, תעודת הסמכה לעבודה בגובה התקפה לשנתיים. חברת H.B. Safety הוסמכה מטעם משרד העבודה להעניק תעודות לאישור עבודה בגובה. כלל האישורים המונפקים מופיעים באתר הממשלתי.

 
הדרכת עבודה בגובה של H.B. Safety תתרום רבות לשיפור הבטיחות והפחתת הסיכון לפציעות ותאונות בעבודה בגובה, להעלאת המודעות לסיכונים ולדרכי התמודדות איתם, לשיפור היעילות בעבודה תוך צמצום זמן ההשבתה ולעמידה בכל דרישות החוק והתקנות בתחום. 

לאור חשיבות הנושא ובהילותו, פיתחה H.B. Safety פתרון הדרכה ייחודי בעזרתו תקבלו:
● תוכנית לימודים מקיפה ומותאמת לכל צורך.
● מענה לכל צורך של חברות, ארגונים, מפעלים, אתרי בנייה ועוד.
● הדרכות תיאורטיות ומעשיות בכל רחבי הארץ.
● צוות מיומן ומנוסה לצד הדרכה מקצועית וחווייתית עם כל הציוד הדרוש.
● תעודת גמר / הסמכה לעבודה בגובה מטעם משרד העבודה.

בין לקוחותינו:

מוזמנים להצטרף לנבחרת ולדאוג להדרכת עבודה בגובה לעובדים שלכם. 

פרסומים נוספים

x

צור קשר

    דילוג לתוכן