דלג לתוכן דלג לפוטר
סקר סיכונים

סקר סיכונים

סקר סיכונים הינו מונח המוכר להרבה ארגונים, מפעלים ועסקים המעוניינים למזער סיכונים בזמן אמת. באמצעות כלי ניהולי זה, ניתן יהיה לספק מענה הולם לכל סיכון פוטנציאלי העלול לפגוע בעובדים הנמצאים בסביבת העבודה. צוות הרב תחומי שלנו בחברת ה.ב בטיחות מביא בפניכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר עם ידע וניסיון של שלושים שנה במגוון תעשיות, אשר יאפשר לך כמוביל ומנהל בטיחות  ליישם סקר סיכונים כולל, רלוונטי ובעיקר מותאם לצרכים של הארגון.

כחלק מתכנית הבטיחות המפעלית כל ארגון מחויב לבצע סקר סיכונים כדי לוודא שהוא מספק מענה הולם לסיכונים שעובדיו חשופים להם.

הצוות הרב תחומי של ה.ב בטיחות המורכב מאנשי מקצוע במספר רב של תחומים והתמחויות מספק מענה מלא לצורך זה.

ה.ב מבצעת סקרי סיכונים לארגונים המובילים בישראל כגון: רכבת ישראל, טבע, קוקה קולה נסטלה ועוד רבים אחרים.

סקר סיכונים אינו אחיד במתכונתו ומותאם לצרכים המועלים על ידי הלקוח המזמין,

סקר סיכונים אותם אנו מבצעים :

– סקר סיכונים כללי
– סקר סיכונים לסיכון מסוים
– סקר סיכונים למטלה (JSA)
– סקר תרבות ארגונית
– סקר עמידה בחוקים ותקנות
– סקר מפגעים

כל סקרי הסיכונים משולבים בצילומי סטילס וחלקם משולבים בצילומי וידאו.

ניתן לשלב מערכת פרואקטיבית לביצוע סקרים המבוצעים באמצעות אפליקציה מתקדמת ומנגישה את השטח  בצורה האפקטיבית והיעילה ביותר.

חשוב לזכור שבטיחות היא דבר דינמי ומשתנה לכן ביצוע הסקרים צריכים להיות אירוע קבוע וחוזר בתרבות הבטיחות הארגונית.

איך בוחרים סקר סיכונים נכון?

  • בשוק הפתוח ישנם סוגי סקרים מגוונים הקשורים בסיכונים, סקר סיכונים ארגוני, סקר סיכונים מותאם למשימות מסוימות ותהליכי ייצור, המוכרים גם בשם JSA. חלק נכבד מביצוע סקר סיכונים עונה על הפער בין המצב קיים במקום העבודה מול נהלים והנחיות העבודה, הדרישה לעמוד בחוקים ותקנות מדינה יחד עם הרצון הארגוני להשיג שיפור מתמיד בתהליכיו אשר יביאו לשיפור מתמיד , בתחומי הייצור, איכות, אחזקה ובטיחות.
  • ארגונים הם מאוד דינאמיים, וישנם שינויים בתחומים שונים לאורך תקופות זמן שונות, סקרים גם הם נדרשים לבדיקה אחת לתקופה. על מנת שסקר יהיה רלוונטי לארגון חשוב לבצע רענון לסקר ולהתאימו לשינויים שהתרחשו בשטח.
  • כפי שהבנתם, יש מגוון של סוגי סקרים המתאימים לצרכים השונים של הארגון. ומכאן הצורך להתאים את סקרי הסיכונים לצרכים הארגוניים באמצעות בירור צרכים מדויק למקום העבודה. בשלב הזה, אנו בחברת ה.ב בטיחות מציעים לתאם עמכם פגישת ייעוץ ראשונית – זאת בכדי לדעת איזה סקר יענה על צפיות הבטיחות וייצר את הערך הגבוהה ביותר עבור ארגונכם  בארגון שלכם.

סקר סיכונים למטרת בטיחות במקומות עבודה

כאשר מדברים על שירותים כמו סקר סיכונים, מדברים על שירות אשר נדרש בכל מקום בו העובדים יכולים להיחשף לסיכון בסביבת העבודה. כלומר, סיכונים אשר קשורים לסביבת העבודה במשרד, לעבודה במעבדה או באתר בניה כאשר המטרה היא לשמור על הבטיחות בכל מקום ובכל זמן. בטיחות העובדים, ביטחונכם וכן, ביטחונם של העוברים והשבים במקום. אנחנו בה.ב בטיחות מזמינה אתכם לבקר באתר שלנו ולבחור את הסקר המתאים לכם ביותר להשלמת המשימה. כמו בכל דבר ,שלב תיאום הציפיות הינו חשוב ולכן הננו ממליצים לכם להשאיר את פרטיכם האישיים ולתת לצוות המקצועי שלנו להתאים את הסקר לצרכים האינדיבידואליים שלכם.

x

צור קשר

    דילוג לתוכן