דלג לתוכןדלג לפוטר

הדרכות בטיחות בעבודה

שמירה על רמת תפעול גבוהה בכל סוג של ארגון הינה משמעותית להצלחתו בתחומו. אך חשוב יהיה לזכור כי על מנת להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר בעבודתכם, קיומן של הדרכות בטיחות בעבודה הינה חיונית ומחויבת על פי חוק . על מנת לסייע בשמירה על רמת בטיחות גבוהה חברת ה.ב. בטיחות מעמידה בפניכם את כל המידע הנחוץ בהעברת הדרכת בטיחות שיעזרו בשמירה על בריאותם של העובדים ועל שלמות ותקינות של הציוד אשר נמצא בשימוש העובד .
הדרכות בטיחות במשרד

בטיחות במשרד

במשרד ניתן למצוא סיכונים בטיחותיים רבים, חברת ה.ב בטיחות מבצעת קורס בטיחות בעבודה במשרד המקנה ידע רחב וכלים שימושיים להתמודדות עם סכנות בטיחותיות ועומסים גהותיים.
בטיחות במעבדה

בטיחות במעבדות

הדרכות בטיחות במעבדות כוללת חדשנות והצגת המאפיינים העדכניים על פי הדרישות לבטיחותם ובריאותם התעסוקתית של העובדים, על פי המאפיינים של עבודה במעבדות כימיות
הדרכות בטיחות אש

הדרכות בטיחות אש

סיכון האש נמצא בכל מקום ובכל זמן (all around risk), לכן חשוב לנהלו הן מבחינת ידע והן מבחינת אמצעים ובקרות. ה.ב בטיחות מספקת מעטפת מלאה בתחום הדרכות בטיחות באש, אשר כוללת: הדרכות בטיחות אש
הדרכת בטיחות במחסנים

בטיחות במחסנים

מרכזים לוגיסטיים מהווים נקודת מפגש מסוכנת בין האדם, ציוד ותנועת כלי רכב. בחברת ה.ב בטיחות שמים דגש רב על הגברת המודעות בתחום בטיחות במחסנים ובתפעול המחסן. עבודה במחסנים כרוכה בסיכונים
הדרכות בטיחות בחשמל

בטיחות בחשמל

החשמל מקיף אותנו בבית ובעבודה. הוא מהווה סיכון גדול בשל העובדה שהעובדים אינם חשים בו ומודעים לקיומו עד אשר מתרחשת תאונה.
בטיחות בעבודה חמה

בטיחות בעבודה חמה

כל עבודה המייצרת חום גבוה, גיצים או ניצוצות מוגדרת כעבודה חמה, כמו למשל: ריתוך, הלחמה, חיתוך מתכות והשחזה. עבודות חמות הינן גורם ישיר לפריצת אש.
הדרכת בטיחות עם כלים מטלטלים

בטיחות כלים מטלטלים

הדרכת בטיחות עם כלים מטלטלים, כלי עבודה מטלטלים הם כלים ניידים.
בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים

בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים

חומרים מסוכנים הם מוצקים, נוזלים או גזים אשר עשויים להזיק.
הדרכות בטיחות איכות הסביבה

הדרכת איכות סביבה

בשנים האחרונות, עם הגברת המודעות והצורך בקידום העשייה בנושאי איכות הסביבה ופיתוח בר קיימא, מוקמות יחידות ייעודיות במפעלים וארגונים לעיסוק מקצועי בנושא.
הדרכות עזרה ראשונה

הדרכות עזרה ראשונה

ממונה הבטיחות באתרים נדרש להבין בתחומים רבים על מנת לנהל את מוכנות והערכות האתר שלו, הוא מעורב בתהליכי רכש

הדרכת גובה לעובד

הדרכת עבודה בגובה

הדרכת עבודה בגובה מספק לעובדים את הכלים הטובים ביותר בכדי לבצע את העבודה בגובה באופן בטיחותי

הדרכות בטיחות מקצועיות בהתאמה לכל ארגון

אין ספק כי בטיחות בעבודה הינה משמעותית להמשך התנהלות תקינה ויעילה. על מנת להפוך את הארגון שלכם למקום בטוח עבור כל אדם, חשוב יהיה לוודא כי העובדים שלכם עובדים הדרכות בטיחות ובכללם הדרכות ייעודיות מוכוונות ע"פ תחומי עיסוק . זכרו כי העובדים שלכם מחויבים על פי חוק לעבור הדרכות בטיחות  אלו אשר מותאמות למקום העבודה ולסביבת העבודה ותחום עיסוק העובד. חברת ה.ב. בטיחות תסייע ביצירת ההדרכות הרלוונטיות לכם, זאת הן מבחינת השפה הארגונית, תחומי העיסוק שלכם והסיכונים השונים אשר עומדים בפני העובדים בארגון.

בנייתה של הדרכת בטיחות לעובדים מתחילה בהיכרות ראשונית ומעמיקה של חברת ה.ב. בטיחות עם צרכי הלקוח השטח ועם עובדי הארגון. לאחר האפיון תיבנה תכנית בהתאמה מדויקת לצרכי הבטיחות של הארגון שלכם אשר לה מטרה מדויקת – מזעור נזקים בארגון תוך כדי מקסום של פוטנציאל הייצור שלכם מבלי לרדת ברמת האיכות של המוצר ובכך תסייע גם בשמירת בריאותם של העובדים וירדה בימי היעדרות כתוצאה מתאונות עבודה .

הדרכות בטיחות – להפוך את סביבת העבודה למקום הכי בטוח

מקום עבודתו של האדם, הינו מבצרו השני. ועל כן שמירה על בטיחותו חייבת להיות בראש סדר היום. הפיכתה של סביבת העבודה למקום בטוח אינה משימה פשוטה, אך תהיה משתלמת בהחלט. חברת ה.ב. בטיחות עומדת מוכנה לכל מצב ותסייע לכם ולעובדים שלכם להתנהל בצורה בטוחה גם בסביבה עתירת סיכונים. הבטיחו את היכולת של כל עובד להתנהל בצורה בטוחה בעבודתו ובקרו באתר שלנו לקבלת פרטים נוספים בנושא.הדרכת בטיחות בעבודה מטעם "ה.ב בטיחות" מועברת על ידי מדריכים מנוסים בעולם הבטיחות ומובילים בתחום ההדרכה ומתאפיינת בחדשנות, מקצועיות ורמת תפעול וארגון גבוהים.

חברתנו, "ה.ב בטיחות" הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ בתחום הדרכות בטיחות בעבודה ומלווה את הארגונים הגדולים ביותר במשק הישראלי.

אנו ב"ה.ב בטיחות" מאמינים כי הדרכת בטיחות בעבודה צריכה להיבנות ולהתאים במיוחד עבור האוכלוסייה המודרכת מבחינת שפה ארגונית ועיצובית, מקרי אירוע רלוונטיים ותמונות מסביבת העבודה.

לשם כך, אנו ב"ה.ב בטיחות" מציעים הדרכות בטיחות המורכבת מתהליך אפיון ובניה על ידי מפתחי הדרכת בטיחות ואנשי מקצוע בבטיחות אשר יבנו מערך הדרכות אפקטיבי ביותר עבור עובדיכם.

הדרכות הבטיחות מעוגנות בחוק ומהווים כלי יעיל ביותר למניעת תאונות עבודה ונזקים כלכליים ולשמירה על בריאות העובדים ולכן יש חשיבות רבה ואף חובה לקיימם בחברות, ארגונים ומפעלים.

הדרכת בטיחות לעובדים – בין שירותינו :

 • תכנון ופיתוח תפיסת הדרכות הבטיחות של הארגון
 • הכנת ערכת הדרכה בהתאם לסקר הסיכונים
 • ביצוע הדרכות בטיחות לאוכלוסיות מגוונות של עובדים
 • הדרכות בטיחות אש הכוללות תרגול כיבוי אש בליווי סימולאטורים
 • פיתוח ואמון צוותי חירום
 • פיתוח וארגון ימי בטיחות חווייתיים
 • הדרכות עבודה בגובה

הדרכת בטיחות בעבודה לעובדים באופן מקצועי – עובדי אחזקה, מעבדות, מחסנאים, הדרכת בטיחות לעובד חדש, בטיחות בעבודה במשרד ועוד…
אנו נשמח להציע לארגונכם את הפתרון ההדרכתי המתאים ביותר עבורכם.

רמת התפעול שלכם אולי מצוינת, מאידך, אם מדובר בעובד אחר שנמצא תחתיכם, הדברים יכולים להשתבש בקלות.

במאמר הבא נדון אודות הדרכות בטיחות לעובדים. חברת ה.ב בטיחות – המומחים בנושאי בטיחות במקום עבודה, תעמיד בפניכם את כל המידע שיעזור לכם איך לשמור על סביבת עבודה בטוחה  ותקינה.  העובדים הם לב הארגון ולכן, החברה מחויבת להדריך אותם על מנת ליצור סביבת עבודה בטוחה יותר , תוך שיפור מתמיד בנושא הבטיחות  .

חשיבות הדרכת בטיחות לעובדים

 • בשנים האחרונות חשיבות הדרכות בטיחות לעובדים עלתה, כמו שמשקיעים בכל נושא בארגון, כך גם בנושא בטיחות בעבודה. חברת ה.ב בטיחות מגייסת את כל הכלים הטובים ביותר והניסיון בכדי ללמד את העובדים שלכם איך לעבוד בצורה בטיחותית תוך שמירה על איכות ורמת ביצוע גבוה .
 • אז לפני הכול, לפני שבכלל ניגשים לביצוע הדרכות , ובניגוד לחברות אחרות הקיימות במשק חברת ה.ב בטיחות מבצעת הכרות ראשונית להכרת צרכי הלקוח בשטח והכרות עם עובדי המפעל על מנת להגיע עם תכנית מוכנה ומפורטת .
 • ה.ב בטיחות מספקים לכם תכנית מקיפה המתאימה בדיוק לאנשים המועסקים אצלכם הן בהיבט הבטיחותי הארגוני והטכנולוגי . לאחר ביצוע ותחקור של הכרת שיטות העבודה ,לקיחת תמונות מסביבת העבודה והכרת האנשים וסביבת העבודה – אפשר להתקדם ולבנות תכנית שמטרתה – מזעור נזקים בארגון תוך שמירה על מיקסום פוטנציאל ייצור , שמירה על איכות המוצר , הבטיחות והבריאות בתעסוקה .
 • בשלב ראשון מדובר על אפיון ובנייה של מערך בטיחות, לאחר וידוא שהכול מעוגן ומתבצע על פי חוק.

רוצים למנוע נזקים בנפש ובכלכלה? חברת ה.ב בטיחות מספקת מערך מקיף של בטיחות לחברתכם מעבר להשתלמויות הרגילות – זכרו! בטיחות היא מעל לכל.

הדרכת בטיחות לעובדים – עובדים בטוח בסביבה בטוחה

בסיכומו של דבר, כאשר מדברים על הדרכות בטיחות, חברת ה.ב בטיחות מאפשרת לכם שקט נפשי גם לאחר שעות העבודה. מבין כל המטלות שיש לכם – מנהלים –  הגיע הזמן ללכת לישון בראש שקט יותר ובפרט אם הארגון שלכם פועל 24/7.

אחרי הכול, עובדים שמרגישים בטוחים, פועלים בצורה בטוחה וכך שומרים על עצמם ועל הסובבים אותם בקלות רבה.

ה. ב בטיחות – מוכנים מראש לכל תרחיש ועוזרים לעובדים שלכם להבין איך להתנהל בסביבה בטוחה ובהתחשב בכל הסיכונים שכבר קיימים בשטח.

למידע נוסף, הדרכות במגוון נושאים ושאלות נוספות- בקרו באתר שלנו ותנו לנו לחשוף בפניכם את הנושאים אשר ישפרו את ההתנהלות הבטיחותית של העובדים שלכם בארגון.

x

צור קשר

  דילוג לתוכן