דלג לתוכן דלג לפוטר

הדרכות בטיחות בעבודה

שמירה על רמת תפעול גבוהה בכל סוג של ארגון הינה משמעותית להצלחתו בתחומו. אך חשוב יהיה לזכור כי על מנת להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר בעבודתכם, קיומן של הדרכות בטיחות בעבודה הינה חיונית ומחויבת על פי חוק. על מנת לסייע בשמירה על רמת בטיחות גבוהה חברת ה.ב. בטיחות מעמידה בפניכם את כל המידע הנחוץ בהעברת הדרכות בטיחות מכל הסוגים שיעזרו בשמירה על בריאותם של העובדים ועל שלמות ותקינות של הציוד אשר נמצא בשימוש העובד.

הדרכות בטיחות במשרד

בטיחות במשרד

במשרד ניתן למצוא סיכונים בטיחותיים רבים, חברת ה.ב בטיחות מבצעת קורס בטיחות בעבודה במשרד המקנה ידע רחב וכלים שימושיים להתמודדות עם סכנות בטיחותיות ועומסים גהותיים.
בטיחות במעבדה

בטיחות במעבדות

הדרכות בטיחות במעבדות כוללת חדשנות והצגת המאפיינים העדכניים על פי הדרישות לבטיחותם ובריאותם התעסוקתית של העובדים, על פי המאפיינים של עבודה במעבדות כימיות
הדרכות בטיחות אש

הדרכות בטיחות אש

סיכון האש נמצא בכל מקום ובכל זמן (all around risk), לכן חשוב לנהלו הן מבחינת ידע והן מבחינת אמצעים ובקרות. ה.ב בטיחות מספקת מעטפת מלאה בתחום הדרכות בטיחות באש, אשר כוללת: הדרכות בטיחות אש
הדרכת בטיחות במחסנים

בטיחות במחסנים

מרכזים לוגיסטיים מהווים נקודת מפגש מסוכנת בין האדם, ציוד ותנועת כלי רכב. בחברת ה.ב בטיחות שמים דגש רב על הגברת המודעות בתחום בטיחות במחסנים ובתפעול המחסן. עבודה במחסנים כרוכה בסיכונים
הדרכות בטיחות בחשמל

בטיחות בחשמל

החשמל מקיף אותנו בבית ובעבודה. הוא מהווה סיכון גדול בשל העובדה שהעובדים אינם חשים בו ומודעים לקיומו עד אשר מתרחשת תאונה.
בטיחות בעבודה חמה

בטיחות בעבודה חמה

כל עבודה המייצרת חום גבוה, גיצים או ניצוצות מוגדרת כעבודה חמה, כמו למשל: ריתוך, הלחמה, חיתוך מתכות והשחזה. עבודות חמות הינן גורם ישיר לפריצת אש.
הדרכת בטיחות עם כלים מטלטלים

בטיחות כלים מטלטלים

הדרכת בטיחות עם כלים מטלטלים, כלי עבודה מטלטלים הם כלים ניידים.
בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים

בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים

חומרים מסוכנים הם מוצקים, נוזלים או גזים אשר עשויים להזיק.
הדרכות בטיחות איכות הסביבה

הדרכת איכות סביבה

בשנים האחרונות, עם הגברת המודעות והצורך בקידום העשייה בנושאי איכות הסביבה ופיתוח בר קיימא, מוקמות יחידות ייעודיות במפעלים וארגונים לעיסוק מקצועי בנושא.
הדרכות עזרה ראשונה

הדרכות עזרה ראשונה

ממונה הבטיחות באתרים נדרש להבין בתחומים רבים על מנת לנהל את מוכנות והערכות האתר שלו, הוא מעורב בתהליכי רכש

הדרכה בגובה לעובדים

הדרכת עבודה בגובה

הדרכת עבודה בגובה מספק לעובדים את הכלים הטובים ביותר בכדי לבצע את העבודה בגובה באופן בטיחותי

הדרכות בטיחות בעבודה לכל ארגון

אין ספק כי בטיחות בעבודה הינה משמעותית להמשך התנהלות תקינה ויעילה. על מנת להפוך את הארגון שלכם למקום בטוח עבור כל אדם, חשוב יהיה לוודא כי העובדים שלכם עובדים הדרכות בטיחות ובכללם הדרכות ייעודיות מוכוונות ע"פ תחומי עיסוק . זכרו כי העובדים שלכם מחויבים על פי חוק לעבור הדרכות בטיחות  אלו אשר מותאמות למקום העבודה ולסביבת העבודה ותחום עיסוק העובד. חברת ה.ב. בטיחות תסייע ביצירת ההדרכות הרלוונטיות לכם, זאת הן מבחינת השפה הארגונית, תחומי העיסוק שלכם והסיכונים השונים אשר עומדים בפני העובדים בארגון.

בנייתה של הדרכת בטיחות לעובדים מתחילה בהיכרות ראשונית ומעמיקה של חברת ה.ב. בטיחות עם צרכי הלקוח השטח ועם עובדי הארגון. לאחר האפיון תיבנה תכנית בהתאמה מדויקת לצרכי הבטיחות של הארגון שלכם אשר לה מטרה מדויקת – מזעור נזקים בארגון תוך כדי מקסום של פוטנציאל הייצור שלכם מבלי לרדת ברמת האיכות של המוצר ובכך תסייע גם בשמירת בריאותם של העובדים וירדה בימי היעדרות כתוצאה מתאונות עבודה .

להפוך את סביבת העבודה למקום בטוח

מקום עבודתו של האדם, הינו מבצרו השני. ועל כן שמירה על בטיחותו חייבת להיות בראש סדר היום. הפיכתה של סביבת העבודה למקום בטוח אינה משימה פשוטה, אך תהיה משתלמת בהחלט. חברת ה.ב. בטיחות עומדת מוכנה לכל מצב ותסייע לכם ולעובדים שלכם להתנהל בצורה בטוחה גם בסביבה עתירת סיכונים. הדרכת בטיחות בעבודה מטמענו מועברת על ידי מדריכים מנוסים בעולם הבטיחות ומובילים בתחום ההדרכה ומתאפיינת בחדשנות, מקצועיות ורמת תפעול וארגון גבוהים.

חברתנו הינה החברה הגדולה והמובילה בארץ בתחום הדרכות בטיחות בעבודה ומלווה את הארגונים הגדולים ביותר במשק הישראלי.

אנו מאמינים כי הדרכת בטיחות צריכה להיבנות ולהתאים במיוחד עבור האוכלוסייה המודרכת מבחינת שפה ארגונית ועיצובית, מקרי אירוע רלוונטיים ותמונות מסביבת העבודה.

לשם כך, אנו מציעים הדרכות בטיחות המורכבת מתהליך אפיון ובניה על ידי מפתחי הדרכת בטיחות ואנשי מקצוע בבטיחות אשר יבנו מערך הדרכות אפקטיבי ביותר עבור עובדיכם.

הדרכות הבטיחות מעוגנות בחוק ומהווים כלי יעיל ביותר למניעת תאונות עבודה ונזקים כלכליים ולשמירה על בריאות העובדים ולכן יש חשיבות רבה ואף חובה לקיימם בחברות, ארגונים ומפעלים.

  • תכנון ופיתוח תפיסת הדרכות הבטיחות של הארגון
  • הכנת ערכת הדרכה בהתאם לסקר הסיכונים
  • ביצוע הדרכות בטיחות לאוכלוסיות מגוונות של עובדים
  • הדרכות בטיחות אש הכוללות תרגול כיבוי אש בליווי סימולאטורים
  • פיתוח ואמון צוותי חירום
  • פיתוח וארגון ימי בטיחות חווייתיים
  • הדרכות עבודה בגובה
  • הדרכת בטיחות לעובדי אחזקה, מעבדות, מחסנאים, הדרכת בטיחות לעובד חדש, בטיחות בעבודה במשרד, בטיחות בעבודה עם חומרים מסוכנים ועוד…

אנו נשמח להציע עבורכם פתרון הדרכתי המתאים בדיוק לאופי הארגון אותו אתם משרתים.

x

צור קשר

    דילוג לתוכן