ה.ב בטיחות - הדרכות בטיחות בעבודה

אודות

קצת עלינו

jsa-3

הבטיחות שלכם זו המקצועיות שלנו

אנחנו מאמינים שתחום הבטיחות הוא הדופק החי של כל גוף וארגון; על פיו ניתן ללמוד על המקום ממנו צמח הארגון ומהן הפסגות אותן הוא מתכנן לכבוש. ארגון שרוצה להתקדם ולצמוח חייב לאמץ לתוכו ערכים, הרגלים והתנהגויות שמשקפים את המצוינות אליה הוא שואף, תרבות בטיחות מיטבית היא אבן היסוד של ארגונים גדלים, היא תנאי להצלחת הארגון ובו בזמן היא מדד לכך. כמומחים בבטיחות אנחנו יודעים:

 • לבחון את עשיית הבטיחות בארגון שלכם ולזהות פערים בין השאיפות שלכם לבין העשייה הקיימת
 • לגבש יחד אתכם תהליכים שנתפרו לעולם העשייה שלכם ומכילים את הערכים שלכם
 • לייצר עבורכם את הכלים הנדרשים למימוש התהליכים הללו
 • להטמיע תרבות בטיחות מובילה בארגון שלכם

לאחר 25 שנים בהם אנחנו מלווים את הארגונים המובילים במשק, אנחנו ממשיכים ליזום, ליצור ולשכלל תהליכים, כלים ופתרונות ייחודיים שמתאימים לעולם המשתנה, לארגונים חדשים ולתפיסות המתעצבות בכל יום. אנחנו עדיין מתרגשים לקראת כל אתגר חדש שמציבים בפנינו ומזמינים אתכם להצטרף לארגונים שצועדים אתנו קדימה. הדס בלום, בעלת החברה והעומדת בראש הקבוצה, פיתחה וכתבה תכניות בטיחות לארגונים ומפעלים דוגמת המוסד לבטיחות וגהות והמשרד לאיכות הסביבה. כמו כן, יזמה מערכות ותכניות ההופכות את הבטיחות והגהות, האיכות ואיכות הסביבה ל"עסק" מעניין לכל עובד ומנהל בארגון ובחברה. ה.ב. איכות ויזמות בע"מ פיתחה את מודל "תרבות בטיחות כוללת" הנשען על פיתוח והפעלת נאמני הבטיחות במפעל, העצמת מנהלים ויצירת מערך תומך בטיחות המביא להישגים ותוצאות בבטיחות בארגון. המודל זכה להכרה ולתמיכת "קרן מנוף" של הביטוח הלאומי לביצוע מחקר ב-10 מפעלים. ייחודיות החברה טמונה בפיתוח שיטות הדרכה והנחייה בבטיחות המערבות את העובד באופן אקטיבי, והמעשירות ומעצימות את הידע והנכונות שלו לפעול באופן פרואקטיבי לשיפור הבטיחות והאיכות. ה.ב איכות ויזמות בע"מ, משכללת באופן מתמיד את הדרכות הבטיחות אותן היא מבצעת בארגונים גדולים וקטנים כאחד ומציבה לשירותם את כלי ההדרכה המתקדמים ביותר בתחום הדרכות הבטיחות; התכנים מפותחים במיוחד עבור כל ארגון וארגון. הקבוצה מונה כיום 5 יחידות עסקיות וחברות:

 • ה.ב. בטיחות – H.B. SAFETY
 • ה.ב. למידה – H.B. LEARNING
 • ה.ב. חרום והצלה – שת"פ עם מכללת תע"ש
 • ה.ב. חדשנות בע"מ – H.B. Innovation
 • ה.ב. פרויקטים
השירותים שלנו

צוות מוביל – ה.ב בטיחות

חברות בקבוצה

קבוצת ה.ב איכות ויזמות מורכבת משלוש חברות: ה.ב. בטיחות, HB Innovation ו- HB Learning. שתי החברות הנוספות מספקות לה.ב בטיחות את מכלול הצרכים והכלים הנדרשים לה על מנת להעניק ללקוחותיה סל ייעוץ רחב וחדשני בעולם הבטיחות, העונה לכל צרכיהם

לקבלת ייעוץ מקצועי

  ה.ב בטיחות בפייסבוק yt-f

  דברו
  איתנו

  צור קשר